تبلیغ کانال تلگرام


تلگرام، اینستاگرام، وبسایت‌ها و وبلاگ‌ها از بهترین روش‌های بازاریابی و معرفی مشاغل بشمار میروند، اگر شماهم کانال تلگرام، پیج اینستاگرام، وبلاگ و یا وبسایت دارید، این مطلب را دنبال کنید:

شبکه‌های اجتماعی چگونه باعث رونق کسب و کار ما میشود؟

با فراگیر شدن گوشی‌های هوشمند و شبکه‌های اجتماعی، زمان زیادی صرف گشت و گذار در فضاهای مجازی می‌شود و حضور کاربران فراوان در این فضا، فرصت عالی برای تبلیغات را به‌وجود می‌آورد.

بسیاری از کاربران برای دریافت خدمات و محصولات در شبکه‌های اجتماعی در حال جستجو هستند تا سریعتر و ارزان‌تر خدمات و محصولات ارائه شده دست پیدا کنند.

بیشترین مخاطب در تلگرام، اینستاگرام، وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌ها وجود دارد و معرفی موارد ذکر شده به مخاطبان بسیار مهم است، معمولا خریداران، ابتدا به دنبال کسب اطلاعات از محصولات و خدمات جستجو می‌کنند، و پس از مطمئن شدن از صحت مشخصات کالا و خدماتی که مورد نظرشان است، اقدام به برقرای تماس برای خرید محصول می‌کنند.

پیج اینستگرام:

اینستاگرام مکانی برای به اشتراک گذاری عکس‌ها و ویدئوهای کوتاه است و دنبال کننده‌ها میتوانند نقش بسیار خوبی در گسترش و افزایش فالوورهای شما داشته‌ باشند، معمولا فالورها اطلاعات پیج‌های اینستاگرامی که دارای محتوای مفید هستند را گسترش میدهند، اگر پیج اینستاگرام شما فالور‌های زیادی ندارد، باید به کیفیت مطالب و محتوائی که به اشتراک می‌گزارید بیشتر توجه کنید و استفاده از هشتک ها را جدی‌تر دنبال کنید.

 اما نکته مهم این است که شما برای تبلیغ پیج اینستاگرامتان تلاش کنید، و پیج‌هائی که محصولات یا خدمات مشابه شما را دارند لایک و فالو کنید وحد اقل روزی سه پست ارسال کنید. 

نکته مهم دیگری نیز وجود دارد: کسانی که به دنبال محصولات و خدمات به بررسی پیج‌های اینستاگرام می‌پردازند، کیفیت محصول یا خدمات شما را از تعداد فالورهایتان مهمتر میدانند.

آیا وبسایت شما بازدید کننده زیادی ندارد؟

وبسایت‌ها معمولا دیرتر به نتیجه میرسند و جذب بازدید کننده بیشتر پر هزینه و بسیار دشوار است، برای اینکه وبسایت شما در جستجوهای کاربران نمایش داده شود فاکتورهای زیادی باید بررسی شده باشد تا وبسایت شما به جستجو کننده‌ها نمایش داده شود.

سئو سایت، یکی از مهمترین فاکتورها بشمار میرود که البته ضمن هزینه سنگین سئو نیاز به زمان هم دارد.

محتوای مفید و جدید نیز یکی دیگر از عوامل ارتقاء وبسایت است.

بک لینک نیز در پیشرفت سایت بسیار مهم است، شما میتوانید با ثبت وبسایت خوتان در وبسایت صنعت یار ضمن دریافت بک لینک از خدمات صنعت یار بابت بازدید از سایتتان هم استفاده کنید.

نگران نباشید مشتریان ما اگر در جستجوی خدمات یا محصولات شما باشند، به سمت وبسایت شما هدایت خواهند شد.

کانال تلگرام:

ازمهم‌ترین مشخصه‌های تلگرام میتوان به کانال‌های تلگرام اشاره کرد که به‌صورت یک طرفه امکان ارسال پیام با تعداد اعضای بیشمار قابل اجرا است، اما ایجاد کانال ابتدای راه است و معرفی کانال به کاربران و ارسال مطالب مفید  از مهمترین اقدامات پس از ایجاد کانال است.

افراد زیادی اقدام به فروش اعضاء کانال میکنند، اما باید توجه داشته باشید، که این اعضاء بصورت فیت به کانال شما فرستاده می‌شوند و فقط تعدا اعضاء کانال شما زیاد می‌شود و ثمری برای شما نخواهد داشت، بهترین روش تبلیغ کانال تلگرام این است که کانال شما در معرض دید قرار بگیرد تا کاربران با دیدن مطالب و محتویات و همچنین خدمات و محصولات شما عضو کانال تلگرام شما شوند.

کانال تلگرام شما میتواند رابط بسیار خوبی بین شما و کاربران باشد تا از کیفیت خدمات و محصولات شما مطلع شوند و با شما ارتباط بر قرار کنند. 

برای به اشتراک گذاشتن کانال تلگرام، پیج اینستاگرام، وبسایت یا وبلاگ اینجا کلیک کنید

اگر شماهم این سوال برایتان پیش آمده است و به دنبال پاسخ مناسب هستید، صادقانه بگوئید برای معرفی و تبلیغ کسب و کارتان چه اقداماتی انجام داده‌اید؟

صنعت یار برای رونق کسب و کار شما، تبلیغ کانال تلگرام، پیج اینستاگرام و وبسایت شمارا به عهده می‌گیرد و به مخاطبان زیادی معرفی خواهد کرد.

دروبسایت صنعت یار فقط مطالب و رویدادهائی منتشر میشود که ارتباط مستقیم با مسکن و ملک باشد و مطالب متفرقه در اینجا ثبت نمیشود،

خرید و فروش ملک، بنگاه‌های معاملات ملکی، مشاغل مرتبط با ساختمان، کانال‌های تلگرام ساختمانی، اخبار و مقالات مسکن، صنعت یار را تبدیل به برترین سایت تخصصی ملک و مسکن کرده است، بازدیدکنندگان و کاربران وبسایت صنعت یار به نحوی با ملک و مسکن در ارتباط هستند، لذا بهترین گزینه برای معرفی کسب و کارهای مرتبط با ساختمان وبسایت صنعت یار است. 

(13)
بازدید: 2,047 مرتبه

ارسال دیدگاه برای تبلیغ کانال تلگرام


نظرات کاربران
هیچ نظری ثبت نشده است