خرید و فروش آپارتمان


صنعت یار در زمینه خرید و فروش مستغلات فعالیت خودش را به صورت حرفه ای آغاز کرده است ،

چرا خرید و فروش آپارتمان از طریق اینترنت ؟

با وجود گسترش اینترنت و شبکه های اجتماعی حتما متوجه شده اید که اکثریت یک تلفن همراه ، تبلت به همراه خود دارد و اکثر درخواست های خود را در یک جعبه متن می نویسند و دکمه اینتر را می زنند ، موتورهای جستجو ، شبکه های اجتماعی ، وب سایت ها سعی بر این دارند تا آن چیزی که افراد جامعه به دنبال آن هستند معرفی کنند . صنعت یار در زمینه خرید و فروش آپارتمان خدمات خوبی را در وب سایت خود و شبکه های اجتماعی عرضه کرده است . با ثبت آپارتمان خود در این سایت ، در حقیقت آپارتمان خود را در بستر اینترنت قرار داده اید تا همگان آن را بتوانند ببیند .

 

فروش آپارتمان

شما می توانید به راحتی از طریق قسمت سپردن ملک (درج ملک رایگان) که در منوی بالای سایت وجود دارد اقدام کنید تا آپارتمان خود را برای فروش آماده کنید ، وقتی آپارتمان شما در سایت ثبت می شود توسط کارشناسان مورد بازبینی قرار میگیرد ، در صورتیکه ملک شما درست ثبت نشده باشد تایید نمی شود . برای مثال اگر قیمت وارد شده منطقی نباشد با شما تماس خواهند گرفت. این کار به خاطر قرار گرفتن اطلاعات صحیح در وب سایت می باشد .

خبر خوش دیگر این است که در آینده نزدیکامکان درخواست فروش آپارتمان و ملک از طریق کانال های صنعت یار در شبکه های اجتماعی صورت خواهد گرفت تا آپارتمان شما در وب اطلاع رسانی شود .

خرید آپارتمان 

شما می توانید با انتخاب جستجوی بر روی نقشه و یا صفحه اصلی سایت اقدام به جستجوی ملک مورد نظر خودتان کنید . در صورتیکه ملک خود را یافت نکردید می توانید از طریق فرم تماس باما (انتهای صفحه) درخواست خود را ارسال کنید ، در آینده ای نزدید درخواست ملک در صورت موجود شدن طبق نیاز شما به وب سایت اضافه خواهد شد تا در صورت موجود شدن آپارتمان مورد نظر ، از طریق شبکه های اطلاع رسانی به فرد خودتان اطلاع خواهیم داد .

 

 

(1)
بازدید: 5,486 مرتبه

ارسال دیدگاه برای خرید و فروش آپارتمان


نظرات کاربران
هیچ نظری ثبت نشده است